+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Інженерні системи у Харкові та по Україні

ТОВ фірма «Фаетон» виконує проектування, монтаж, обслуговування інженерних систем в Харкові і по Україні. Представляємо сучасні технології та рішення в будівництві.
Інженерні системи - сукупність технічних рішень, що забезпечують комфортне життя.

Будь-які сучасні будівлі сьогодні щільно заповнюються інженерними мережами, оскільки, вони необхідні для комфортного перебування людей в приміщенні. Наше завдання - проведення професійних робіт.

 

Системы стаивания льда и снега DEVI в ХарьковеСистеми танення снігу і льоду DEVI добре сумісні з будь-яким матеріалом поверхні і працюють повністю автоматично. Установка подібної системи економічно виправдана, тому що усуває необхідність згрібати сніг лопатами і посипати поверхні сіллю, лагодити поламаний жолоби і розірваний водостічні труби, ремонтувати і фарбувати навесні фасади.

 

Системы Теплый Пол в ХарьковеНайбільш простий і надійний спосіб пристрою «теплої підлоги» за допомогою нагрівального електричного кабелю. Компанія DEVI пропонує різні варіанти установки систем «тепла підлога» під будь-який вид підлогового покриття:  

 • установка нагрівального кабелю в цементно-піщану або бетонну стяжку товщиною 3-8 см;
 • використання тонкого нагрівального мату, який встановлюється в шар плиткового клею, при цьому висота підлоги практично не збільшується;
 • установка нагрівального кабелю на спеціальні пластини DevicellTM Dry в конструкцію дерев'яної підлоги без застосування стяжки (сухий монтаж);

 

Электрические кабельные системы обогрева DEVI Danfoss в ХарьковеФірма «Фаетон» з 1997 року - офіційний дилер компанії DEVI. З 2005 року - концерну DANFOSS. Продукція DEVI застосовується для пристрою «теплої підлоги», для повного опалення приміщень, в системах танення снігу і льоду на дахах, відкритих площах, для обігріву трубопроводів, для підігріву трав'яних газонів і грунту в теплицях, опалення приміщень для тварин і для вирішення нестандартних завдань. За час співпраці з DEVI наша фірма накопичила величезний досвід в проектуванні і установці подібних систем.

 

Купуйте у офіційного дилера DEVI

DE-VI/Danfoss. Теплый пол. Системы снеготаяния в ХарьковеВаш менеджер: Глущенко Сергій Анатолійович
Досвід роботи: 17 років
Тел. прямий: (050) 529-68-45
Якісний монтаж і раціональний підбір продукції.

Детально про продукцію DEVI тут

 

DEVI (Данія) - найбільший виробник електричних кабельних систем опалення в Європі.
DEVI (Данія) - компанія, яка розробляє, виробляє і реалізує саме системи опалення, що складаються з нагрівальних кабелів і терморегуляторів вже 70 років!

Компанія "Фаетон" з 1997 року - дилер концерну Danfoss по продукції під торговою маркою DEVI. Це дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам оригінальний товар, сервісну гарантію і найнижчі ціни! Наша фірма має величезний досвід роботи в області електрообігріву, як в цивільному будівництві, так і в роботі з обігрівом приватних будинків і квартир. Вибирайте наш досвід, якість і надійність для довговічності і затишку Вашого будинку.

Системы отопления ХарьковМи виконаємо пректування, поставку обладнання, монтаж і післягарантійне обслуговування

систем опалення та ГВП як з традиційними теплогенеруючими установками, так і з використанням теплових насосів

Ми працюємо за схемою: «Проект-поставка-монтаж-обслуговування».
Даний підхід дозволяє істотно зменшити витрати для Замовника як на етапі монтажу систем, так і на етапі їх подальшої екплуатациі.

Договір на сервісне обслуговування.

Системы вентиляции и кондиционирования Харьков

Наша фірма виконує проектування, поставку обладнання, монтаж і післягарантійне обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.
Фахівці нашої фірми мають більш ніж 30 річний досвід проектування і монтажу систем ВК не тільки в СНД, але і в країнах далекого зарубіжжя.

Ми монтуємо системи побутового, напівпромислового та промислового типу. Системи з рекуперацією тепла, з зволоженням і очитки повітря, що подається.

Замовник може бути впевнений, що, звернувшись в нашу фірму, він отримає найкраще технічне рішення при зваженій ціновій політиці.

Ми гарантуємо якість робіт, що поставляються обладнання і матеріалів. Прямі договори з найбільшими імпортерами та фірмами.

 

Фірмою "Фаетон" зокрема виконані об'єкти з вентиляції та кондиціювання повітря:

 • адміністративна будівля УМГ «Харківтрансгаз»;
 • цех по виробництву лікарських препаратів об'єднання «Мікрофарм»;
 • навчально-бібліотечний корпус Харківського національного економічного університету;
 • офісні приміщення АКІБ «Укрсиббанку»;
 • адміністративна будівля «Укрсоцбанку»;
 • підприємство «Аграрник»;
 • ресторан «Слобода»;
 • розважальний комплекс «Пафос» по вул. Космічної 24;
 • культурно-оздоровчий центр по вул. Космічної 24;
 • кафе, магазини, автозаправні станції, престижні котеджі і квартири.