+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

 

Системы стаивания льда и снега DEVI в ХарьковеСистеми танення снігу і льоду DEVI добре сумісні з будь-яким матеріалом поверхні і працюють повністю автоматично. Установка подібної системи економічно виправдана, тому що усуває необхідність згрібати сніг лопатами і посипати поверхні сіллю, лагодити поламаний жолоби і розірваний водостічні труби, ремонтувати і фарбувати навесні фасади.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ НА ПОКРІВЛІ

Установки систем DEVI на кровлях в Харькове

Бурульки створюють реальну загрозу життю людей, утворенню полою збільшує навантаження на кронштейни кріплення водостічних труб, що може привести до їх поломки. Тому, щоб захистити будинок, магазин або торговий центр від протікання, а дах - від регулярного ремонту, необхідно подбати про додаткове обігріві.

Системи DEVI для захисту від снігу та льоду дахів і жолобів можуть встановлюватися практично на будь-якої конструкції покрівлі. Електронні програмовані регулятори DEVI забезпечують досягнення оптимальних результатів при мінімальній кількості енергії.

 

УСТАНОВКИ НА ВІДКРИТИХ ПЛОЩАДКАХ

Автостоянки, дороги, тротуари, зовнішні сходи, навантажувальні рампи і мости - найбільш поширені місця установок систем танення снігу і льоду DEVI на грунті.

Дороги

системы стаивания снега и льда DEVI на дорогах, ХарьковОдна з великих переваг системи танення снігу і льоду - автоматичне очищення доріг і їх цілодобове підтримання в доброму стані. Це особливо важливо в певних ситуаціях, коли вільний проїзд необхідний, наприклад, машин швидкої допомоги або іншим транспортним засобам.

 

Тротуари

системы стаивания снега и льда DEVI на тротуарах, ХарьковВажливість наявності систем танення льоду і снігу на тротуарах міст також очевидна - це, в першу чергу, і безпеку і комфорт пішоходів.

 

Зовнішні сходи

системы стаивания снега и льда DEVI на наружных ступенях, ХарьковЗовнішні сходи потребують з системах танення також, як і тротуари і дороги. З використанням систем DEVI ступені будуть цілодобово залишатися вільними від льоду і снігу, без використання лопат, скребків і посипання сіллю.

 

Завантажувальні майданчики

системы стаивания снега и льда DEVI на погрузочных площадках, ХарьковЗавантажувальні майданчики, рампи і мости з будь-якими покриттями можуть бути також оснащені системами танення. Це - вигідне вкладення коштів, яке спрощує роботу і робить її більш ефективною.

 

Встановлюючи систему танення снігу і льоду DEVI, Ви позбавляєте себе від багатьох проблем.

ОБІГРІВ ТРУБОПРОВОДІВ

Обогрев трубопроводов в ХарьковеКабельні системи для труб можуть використовуватися для:
1. Захисту труб від замерзання або підтримки необхідної температури в трубах.
2. Розігрів трубопроводів до необхідної температури.

Переваги систем підігріву труб:

  • відсутність льоду на / в трубах;
  • постійну течію рідин в трубопроводах;
  • можливість встановлювати трубопроводи на будь-якій глибині;
  • відсутність витрат на ремонт після суворої зими;
  • відсутність затвердіння і застоїв масел в трубопроводах;
  • ефективне гаряче водопостачання.

Всі терморегулятори мають виходи контактів реле, без напруги і, таким чином, можуть управляти кабельної обігрівальною системою великої потужності через магнітні пускачі (контактори).

ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ТВАРИН

Отопление помещений для животных

Системи опалення DEVI можуть використовуватися для свинарників, курників, свиноферм, хлівів і т.д. Оптимальне рішення полягає в установці нагрівальних кабелів DEVI в підлозі приміщення, що сприяє зростанню тварин і отриманню ними додаткового тепла. Більш рівномірна температура по всій поверхні підлоги без повного обігріву будівлі значно зменшить споживання енергії.

Серед інших переваг - чистіша і суха поверхня, значно впливає на здоров'я тварин.

 

ПІДІГРІВ ТРАВ'ЯНИХ ГАЗОНІВ І ГРУНТУ В ТЕПЛИЦЯХ

Отопление травяных газонов и грунта в теплицах

Системи опалення грунту DEVI можуть використовуватися в оранжереях, на клумбах, рассадочние грядках і боксах для зростання насіння.

 

За допомогою нагрівальних кабелів DEVI, встановлених в футбольних полях або полях для гольфу, можна нагріти грунт, і зростання трави почнеться значно раніше. Таким чином, поле буде готове до використання на один-два місяці раніше, ніж зазвичай.

Крім того, сезон може бути продовжений восени, за рахунок більш тривалого зростання трави завдяки підігріву її коренів, і поверхня захищена від повного замерзання.