+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Технічний висновок, Харків

Техвисновок - спеціальний документ, в якому відображається оцінка про стан об'єкта нерухомості в період обстеження. Технічний висновок виготовляють перед розробкою робочого проекту за реконструкцією будівлі та початком будівництва.

Індивідуальне проектування будинків та котеджів у Харкові

Де можна замовити індивідуальний проект? І в чому ж вигоди створення індивідуального проекту будинку?

Вартість проекту будинку. Як побудувати недорого і якісно?

Вартість проекту будинку - питання цікавить багатьох бажаючих побудувати гарний і затишний будинок для своєї родини. Як це зробити недорого і якісно? Найголовніше в цьому випадку - проектування. Адже без грамотного проекту не обійтися і тому, на початковому етапі варто визначитися якого розміру і поверховості будинок Вам необхідний. Чітко розуміти наскільки є необхідність в підсобних приміщеннях, таких як земельна ділянка (цоколь), горищне приміщення, які непрямо збільшують вартість будинку. Врахувати думку і потреби всіх членів сім'ї, припустити можливе в перспективі зміна складу сім'ї. Якщо Ви не припускаєте будівництво значного по площі та поверховості будівлі, то слід звернути увагу на будинки меншого класу. Для вирішення цих завдань потрібно піти одним з двох шляхів:

Недорогие проекты домов до 150м2 купить в Украине

Хочете побудувати красивий і невеликий будиночок? Як правило, для невеликої сім'ї не потрібен величезний особняк, а досить надійного і затишного будинку до 150 м2. Наша компанія пропонує будівництво будинків економ-класу, які спрямовані на оптимізацію бюджету на будівельні матеріали і виконані роботи.