+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Де замовити проект будинку, котеджу? - запитаєте Ви. Звичайно ж, у професіоналів. Будівництво будинку - процес трудомісткий і недешевий, тому на початковому етапі необхідно все обдумати і зважити. Виходячи з цього, можна замовити вже готовий проект, що буде, безсумнівно, дешевше.

Где заказать проект дома в Харькове

Коли Вас у придбаному проект влаштовує не все, то ми готові за окремою домовленістю, внести зміни в проект. Їх вартість розраховується індивідуально. Чим глобальніше зміни і чим більше конструкцій зачіпається - тим дорожче. Можливо, Вас зацікавлять недорогі проекти будинків до 150 м2.

Якщо ж з якихось причин Ви не знайшли потрібний проект будинку, то необхідно приступати до розробки індивідуального проекту, який буде поєднувати всі сучасні технології та Ваші побажанні. Наша компанія вже тривалий час займається розробкою індивідуальних проектів для будівництва котеджів і зарекомендувала себе як надійний партнер. Наші клієнти по всіх регіонах України: Харків, Київ, Одесі, Дніпрі.

Замовити індивідуальний проект котеджу або купити готовий проект будинку Ви можете в офісі нашої фірми або дистанційно, сплативши виписаний Вам і відправлений рахунок. Для цього Ви можете зателефонувати нам або повідомити про Ваше бажання по електронній пошті. Є можливість спілкування скайп. Детальніше в розділі контакти.

Подивитися готові проекти

Подивитися розробку індивідуальних проектів