+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Статті

Технічний висновок, Харків

Техвисновок - спеціальний документ, в якому відображається оцінка про стан об'єкта нерухомості в період обстеження. Технічний висновок виготовляють перед розробкою робочого проекту за реконструкцією будівлі та початком будівництва.

Индивидуальный проект дома в Харькове и по Украине

У чому ж вигоди створення індивідуального проекту будинку:

  • враховані всі побажання замовника;
  • створення нестандартного дизайну;
  • зручна індивідуальне планування будинку;
  • поєднання смаку і стилю;
  • погляд у майбутнє.

Вартість проекту будинку. Як побудувати недорого і якісно?

Вартість проекту будинку - питання цікавить багатьох бажаючих побудувати гарний і затишний будинок для своєї родини. Як це зробити недорого і якісно? Найголовніше в цьому випадку - проектування. Адже без грамотного проекту не обійтися і тому, на початковому етапі варто визначитися якого розміру і поверховості будинок Вам необхідний. Чітко розуміти наскільки є необхідність в підсобних приміщеннях, таких як земельна ділянка (цоколь), горищне приміщення, які непрямо збільшують вартість будинку. Врахувати думку і потреби всіх членів сім'ї, припустити можливе в перспективі зміна складу сім'ї. Якщо Ви не припускаєте будівництво значного по площі та поверховості будівлі, то слід звернути увагу на будинки меншого класу. Для вирішення цих завдань потрібно піти одним з двох шляхів:

Продажа готовых проектов домов в Харькове и по Украине

Побудувати будинок - легко! Компанія "Фаетон" має багаторічний досвід з проектування та будівництва будинків, котеджів і комерційних об'єктів. Перед будівництвом будь-якого об'єкта все необхідно спланувати і позначити всі в проекті. Робота ця вимагає наявності величезного досвіду і професійних навичок.
Є два способи:

Індивідуальне проектування будинків та котеджів у Харкові

Де можна замовити індивідуальний проект? І в чому ж вигоди створення індивідуального проекту будинку?

Проектирование домов в Харькове

Проектування будинків - основний початковий етап при будівництві будинків різного типу. Без грамотного проекту неможливо побудувати якісний об'єкт. Правильний проект - не тільки економія матеріалів, термінів, але найчастіше захист від трагедії саморобок.

Недорогие проекты домов до 150м2 купить в Украине

Хочете побудувати красивий і невеликий будиночок? Як правило, для невеликої сім'ї не потрібен величезний особняк, а досить надійного і затишного будинку до 150 м2. Наша компанія пропонує будівництво будинків економ-класу, які спрямовані на оптимізацію бюджету на будівельні матеріали і виконані роботи.

Привязка индивидуального проекта дома, Харьков

Прив'язка індивідуального проекту будинку, котеджу до місцевості - один з перших кроків при будівництві об'єкта. Проект Вашого нового будинку буде повністю адаптований під умови навколишнього середовища.

Где заказать проект дома в Харькове

Де замовити проект будинку, котеджу? - запитаєте Ви. Звичайно ж, у професіоналів. Будівництво будинку - процес трудомісткий і недешевий, тому на початковому етапі необхідно все обдумати і зважити. Виходячи з цього, можна замовити вже готовий проект, що буде, безсумнівно, дешевше.

Эскизный и рабочий проект дома, Харьков, Украина

ТОВ фірма «Фаетон» укомплектована архітекторами, конструкторами, інженерами для вирішення будь-яких завдань в області проектування.