+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Фаетон" (державна ліцензія АГ № 573227) заснована в 1989 році фахівцями в галузі будівництва, архітектури, конструювання, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, які мають більш ніж двадцятип'ятирічний досвід професійної діяльності. Досягнутий за ці роки рівень розвитку фірми, дозволяє нам виконувати у встановлені терміни весь спектр ремонтно-будівельних послуг у відповідності з усіма будівельними нормами і стандартами.

Маємо спеціалізовані підрозділи за напрямками:

unnamed1Проектний відділ. (Технічні висновки (ТВ), Передпроектна пропозиція (ПП), Ескізне проектування (ЕП), Робочі проекти (РП), узгодження. Всі розділи проекту.)

unnamed1Відділ БМР. (Будівництво. Загальнобудівельні роботи. Оздоблювальні роботи в комплексі. Теплоізоляція.

unnamed1Електричні кабельні системи обігріву, інженерні системи з тепловими насосами (ГВП, комфортний підігрів підлоги - системи "тепла підлога", повне опалення, системи танення снігу і льоду, технологічний підігрів труб і ін. - продаж обладнання, консультації, проектування, монтаж)
          Сайт: www.ecoheat.com.ua

Основні напрями роботи нашої фірми:

unnamed1Проектування від простого до високого рівня складності, для нового будівництва та реконструкції. Складання кошторисної документації. Технічний висновок, містобудівне обгрунтування, узгодження, збір ТУ. Продаж готових проектів.

unnamed1Будівництво і реконструкція. Комплексне проведення робіт. Роботи загальнобудівельного циклу. Підсилення фундаментів.

unnamed1Монтаж інженерних систем. Систем водяних і електричних теплих підлог, підлогового опалення з викосристанням теплових насосів . www.ecoheat.com.ua