+38 (095) 206-06-40
 +38 (050) 529-68-45

Наші новини

Завершено будівництво коробки об'єкту одноповерхового житлового будинку у стилі Райт

Завершено будівництво коробки об'єкту одноповерхового житлового будинку у стилі «Райт».
Об'єкт площею близько 470 м2 виконано за 3,5 місяці з урахуванням складних (і дощових) умов початку літа 2021р.

Наприкінці минулого 2021 року нами виконано низку проектів індивідуальних житлових будинків.
Частина проектів перебуває вже на стадії будівництва, для них вже отримано «Паспорт будинку» та подано «повідомлення» про початок робіт.
Інша частина проектів чекає на початок весняного будівельного сезону 2022р.

Робота над проектами індивідуальних житлових будинків

Особливо хотілося відзначити проект 2-поверхового житлового будинку в сучасному стилі з плоскою покрівлею. Особливістю даного проекту стало розташування його на ділянці зі значним перепадом висот до 8 метрів! З одного боку – такий рельєф дозволяє отримати цікаві видові рішення зсередини будинку на навколишній пейзаж, так і цікаві фасадні рішення. З іншого боку – це додаткові витрати для Замовника на формування підпірних стін, високого цоколя, збільшення площі обробки фасадів та благоустрою.

Більше про нашу послугу індивідуального проектування дивіться тут

З Новим 2022 роком!

Вітаємо з Новим 2022 роком!
Нехай цей рік принесе Вам реалізацію всіх задуманих Вами сміливих планів та радість від можливості участі у створенні будинку Вашої мрії!
Бажаємо всім нашим Замовникам та Партнерам, міцного здоров'я та плідної, взаємовигідної співпраці!

ООО фірма «Фаетон»

Будівництво будинку в дощову весну 2021. Свайний фундамент, Харків

Будівництво житлового будинку не дивлячись на дощову весну 2021 року. Фундамент будинку з свайно-ростверковими фундаментами, які вже стали традиційними Будівництво в Харківському районі. Пальово-ростверковий фундамент з буроналівнимі палями зустрічається все частіше в будівництві на слабких грунтах і в безпідвальних будівлях. Всупереч розхожій думці про його дорожнечу, нам вдається робити це рішення більш бюджетним ніж інші типи фундаментів. Це досягається виконанням інженерних розрахунків, власним цехом по виготовленню каркасів і виробництвом робіт навченими фахівцями.

Будівництво будинку. Свайний фундамент, Харків

Одне з найбільш складних, цікавих, але бюджетних рішень в фундаментах - це свайно-ростверкові фундаменти. Даний тип фундаментів вимагає обов'язкових інженерно-геоологіческіх досліджень, розрахунків несучої здатності паль, розрахунку допустимої різниці опади паль, забезпечення спільної роботи паль, пов'язаних монолітним ростверком. Даний вид фундаментів часто розраховується і застосовується в проектних рішеннях інженерами нашої фірми на чолі з ГІП Налізко М.В,

Компанія «Фаетон» пропонує своїм клієнтам як індивідуальне проектування і будівництво, так і продаж готових проектів.
У нас на сайті представлені проекти як недорогих будинків економ-класу, так і проекти, виконані для будівництва елітних будинків і особняків, проекти котеджів з можливістю побудови «під ключ».
З нашими цінами на проектування Ви можете ознайомитися в розділі цін.

Більше про послугу розробки проектів будинків в Харкові тут.

Закінчено будівництво коробки одноповерхового житлового будинку. Технічні рішення, закладені в свайно-ростверкових фундаменти, дозволили значно знизити обсяг і вартість земляних робіт.
Відкриті простору тотального скління без опор становили до 20 метрів по обидва боки будинку. Такі вікна "в підлогу", зажадали нестандартних рішень для підтримки консолей в 3,5 метра. Для цього було використано пристрій плоскої покрівлі, де при отриманні всієї навантаження на покрівлю максимальний прогин не перевищував 10 мм.

Дізнатися більше про будівництво приватного будинку за індивідуальним проектом

Проект посилення підлог і перекриттів в житловому будинку, в історичному центрі, площею понад 200 м2 виконаний в короткі терміни. Рішення щодо посилення дозволяють проводити роботи без отсіленія мешканців нижче і вище лежачих поверхів. Так, само ці рішення забезпечують багаторічну безпечну експлуатацію приміщення, уваелічівают несучу здатність підлоги та перекриття, підвищують рівень пожежної безпеки будівлі в цілому

У період будівельного сезону 2019 було виконано будівництво в Харкові і Україні ряду об'єктів зі свайно-ростверкових монолітними залізобетонними фундаментами. Палі виконувалися буро-ін'єкційними, діаметром 300-500 мм, довжиною від 4 до 6,5 м. Рішення фундаментів в основі яких лежить виконання буро-ін'єкційних паль з влаштуванням сполучного ростверку є надійним, більш швидким і економічним, порівняно з стрічковим або площинним (плита).

Дізнатися більше про будівництво котеджу за готовим проектом.

По одному з наших нових проектів, виконаних в зимовий період 2018-2019 року розпочато будівництво в місті Харків. Це 2х поверховий будинок, без підвалу, з гаражем на 2 автомобілі. Фундамент свайно-ростверкових.

Будівництво будинків під ключ

Система снеготаяния

Глобальна зміна клімату і як наслідок збільшення залпових опадів призводить до образовнія аварійних колличество снігу, льоду і бурульок на покрівлі будівель. Повністю замерзають жолоби і водостічні труби. Коли є доступ до краю покрівлі для очищення - можлива очищення краю покрівлі механічно від небезпечних бурульок. Для вирішення цього завдання без участі людей вже більше 50 років використовуються системи сніготанення краю покрівлі і жолобів, системи електричного обігріву водостічних труб Деві Данфосс. У Харкові ми змонтували не один кілометр обігріву труб і желобов.

зимняя теплая беседка

На початку 2019 року наша фірма виконала 2 проекти альтанок. Ці проекти ми додамо на наш сайт. Тут (на сайті) ви зможете детально розглянути. Так само ви зможете купити ці готові проекти. Робочі проекти альтанок в Харкові складаються із зимової закритою і річної відкритої альтанки .Летняя альтанка виконана з двома кам'яними стінами, з мангалом, тандир, барбекю. Зимова альтанка запроектірованнна з каміном.

Активно працюємо в мережі Facebook. Нас можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/faetonpk. Намагаємося викладати новини з проектування та будівництва в Харкові.

Введено в дію новий порядок отримання дозвільної документації, скасовані категорії складності 1-5. Визначаємо об'єкт за класами наслідки: СС1 (незначний), СС2 (середній) і СС3 (значний) Вийшли нові редакції Постанов КМУ № 461 і № 466.Закон № 1817 VIII. Порядок оформлення та отримання дозвільних документів.

Наші партнери - DEVI (Данфосс) з вересня випустили новий каталог на свою продукцію. Для прийняття рішення про монтаж теплих підлог, систем сніготанення та анти обмерзання в Харкові, просимо ознайомитися з ним.

Відкрита вакансія адміністратор сайту. Подробиці можна подивитися на сайті rabota.ua vacancy7332159 або відправити нам резюме через пошту і розділ "контакти"

Виконано пристрій інверсійної експлуатованої покрівлі площею 127 м2 в приватному будинку.

Закінчено роботи загальнобудівельного циклу (склад коробка) будівництва 2х індивідуальних житлових будинків. Роботи виконані в строк 2,5 місяця з належною якістю. Будівництво будинку в Харків. Будівництво виконано за індивідуальними проектами нашої розробки.

Інтенсивна робота в літній період лягла на проектний відділ. Виконано ряд індивідуальних проектів будинків. Отримано кілька паспортів будинків (Паспорт будинку) для чого в складі проекту виконувалися ескізні наміри забудови (Ескізні намірі забудови).

Купити готовий проект котеджу від фірми "Фаетон"

Додаткова знижка на проектування всіх об'єктів 8% для наших дам - замовників на всі постійні акції до кінця марта !!!

Розрахунок основ і фундаментів будівель різного призначення, в тому числі будинків і котеджів. Часто Замовники купують готові проектні рішення з досить "темними" рішеннями по фундаментної частини будівель. Зазвичай це зовні привабливі рішення таять в собі порушення які можуть в подальшому призвести до тріщин, промерзання, вогкості в будинку. Ми виділили в окрему послугу перевірку і розрахунок фундаменту. Вартість послуги - від 30 грн / м2

Виконано передпроектну пропозицію будівництва офісної будівлі в м Харків. Проектування ускладнено обмеженої забудовою зони розташування будівлі. Знадобилося обстеження фундаментів і стін поблизу розташованих будівель.

Виконано проект компресорного цеху "крижаної води" для молочно-консервного комбінату. Проектна і робоча документація. Всі розділи.

Виконано проект будівництва індивідуального житлового будинку площею близько 140 м2 з газобетону, з прибудованим гаражем, для будівництва в Харкові. Будинок в класичному стилі. Незабаром проект буде додано на сайт.

Виконано проект індивідуального одноповерхового житлового будинку площею 110 м2 для будівництва в Харківській області.У сучасному стилі з плоскою експлуатованої покрівлею. Незабаром проект буде додано на сайт

Закінчено ряд проектів індивідуальних житлових будинків із застосуванням технології ЛСТК.

Закінчено проект в стилі Шале з використанням фундаменту "плита". Родзинка проекту - консольне розташування фундаменту.

Виділено в окремий напрямок відділ по теплових насосів. Виконуємо проектування, поставку, монтаж і сервісне обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціонування з використанням теплових насосів повітря-вода, повітря-повітря.

Будівництво будинку, котеджу або дачі в Харкові, Одесі, Дніпрі, Київі - справа клопітка. Ви не можете або не хочете з головою занурюватися в цей процес? Для наших замовників - мега акція "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО". Відеозвіти про будівництво Вашого об'єкту. Skype, онлайн камера - не питання!

Ознайомитися з інформацією про послугу архітектурне проектування котеджів (Фаетон, Харків)