+38 (095) 206-06-40
+38 (050) 529-68-45
+38 (057) 717-66-32
+38 (057) 717-66-33

Популярні проекти

Наші акції:

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Фаетон" має спеціалізовані підрозділи за напрямками:

unnamed1Проектний відділ
Технічні висновки (ТВ), Передпроектна пропозиція (ПП), Ескізне проектування (ЕП), Робочі проекти (РП), узгодження. Всі розділи проекту.

unnamed1Відділ БМР
Будівництво. Загальнобудівельні роботи. Оздоблювальні роботи в комплексі. Теплоізоляція.

unnamed1Електричні кабельні системи обігріву
Комфортний підігрів підлоги - системи "тепла підлога", повне опалення, системи танення снігу і льоду, технологічний підігрів труб і ін. - продаж обладнання, консультації, проектування, монтаж
www.ecoheat.com.ua

ТОВ фірма "ФАЕТОН" в цифрах

Шановні партнери

89

партнерів по Україні

Сотні проектів

325

реалізованих проектів

30 років досвіду

29

років в сфері будівництва

Наші новини

Будівництво будинку в дощову весну 2021. Свайний фундамент

Будівництво будинку в дощову весну 2021. Свайний фундамент, Харків

Будівництво житлового будинку не дивлячись на дощову весну 2021 року. Фундамент будинку з свайно-ростверковими фундаментами, які вже стали традиційними Будівництво в Харківському районі. Пальово-ростверковий фундамент з буроналівнимі палями зустрічається все частіше в будівництві на слабких грунтах і в безпідвальних будівлях. Всупереч розхожій думці про його дорожнечу, нам вдається робити це рішення більш бюджетним ніж інші типи фундаментів. Це досягається виконанням інженерних розрахунків, власним цехом по виготовленню каркасів і виробництвом робіт навченими фахівцями.

Будівництво будинку. Свайний фундамент, Харків

Пальово-ростверкові фундаменти в одноповерховому будинку.

Одне з найбільш складних, цікавих, але бюджетних рішень в фундаментах - це свайно-ростверкові фундаменти. Даний тип фундаментів вимагає обов'язкових інженерно-геоологіческіх досліджень, розрахунків несучої здатності паль, розрахунку допустимої різниці опади паль, забезпечення спільної роботи паль, пов'язаних монолітним ростверком. Даний вид фундаментів часто розраховується і застосовується в проектних рішеннях інженерами нашої фірми на чолі з ГІП Налізко М.В,

Проектування будинків: вартість проекту будинку в Харкові

Компанія «Фаетон» пропонує своїм клієнтам як індивідуальне проектування і будівництво, так і продаж готових проектів.
У нас на сайті представлені проекти як недорогих будинків економ-класу, так і проекти, виконані для будівництва елітних будинків і особняків, проекти котеджів з можливістю побудови «під ключ».
З нашими цінами на проектування Ви можете ознайомитися в розділі цін.

Більше про послугу розробки проектів будинків в Харкові тут.

Закінчено будівництво коробки одноповерхового житлового будинку

Закінчено будівництво коробки одноповерхового житлового будинку. Технічні рішення, закладені в свайно-ростверкових фундаменти, дозволили значно знизити обсяг і вартість земляних робіт.
Відкриті простору тотального скління без опор становили до 20 метрів по обидва боки будинку. Такі вікна "в підлогу", зажадали нестандартних рішень для підтримки консолей в 3,5 метра. Для цього було використано пристрій плоскої покрівлі, де при отриманні всієї навантаження на покрівлю максимальний прогин не перевищував 10 мм.

Дізнатися більше про будівництво приватного будинку за індивідуальним проектом

Виконано проект посилення підлог і перекриттів в житловому будинку площею понад 200 м2

Проект посилення підлог і перекриттів в житловому будинку, в історичному центрі, площею понад 200 м2 виконаний в короткі терміни. Рішення щодо посилення дозволяють проводити роботи без отсіленія мешканців нижче і вище лежачих поверхів. Так, само ці рішення забезпечують багаторічну безпечну експлуатацію приміщення, уваелічівают несучу здатність підлоги та перекриття, підвищують рівень пожежної безпеки будівлі в цілому